سه کتابی که زندگی و افکار شمارو تغییر میده!

3 کتابی که افکار شما رو تغییر میده

کتاب

1. برتری خفیف

جف اولسون نویسنده ی این کتاب، سعی میکنه به ما یادآوری کنه که چطور ما باید با یک سری تغییرات کوچک، تموم جنبه های زندگیمون از جمله جنبه مالی، عاطفی رو تغییر بدیم.

قسمتی از کتاب:

ما بطور متوسط حدود 250 الی 350 ساعت در سال را صرف رانندگی یا رفت و آمد خود میکنیم.یعنی حدود 40 دقیقه الی یک ساعت در روز.

حالا اگر در این زمان شما به کتاب ها و پادکست های توسعه فردی گوش کنید، شما میتوانید طی چند سال دانشی معادل دکترا بدست بیاورید. این همان قدرت برتری خفیف است.

دانلود نسخه صوتی کتاب برتری خفیف

2. کتاب معجزه شکرگزاری

کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن، به شما نحوه شکرگزار بودن رو یاد میده. 

حتما میدونید که شکرگزاری یکی از عادات جدا نشدنی افراد موفقه و تاکید بسیاری بر اون شده که نه تنها هر دین و مذهبی روی اون مانور داده، بلکه از نظر علمی هم به اثبات رسیده.

این کتاب شامل 28 تمرین هست که تیم ما براتون هر 28 روز رو پوشش داده که میتونید از طریق لینکی که براتون قرار میدیم اون رو دریافت کنید و لذت ببرید.

3. هفت عادت مردمان موثر

جف اولسون که به سقراط آمریکایی ها معروف هست، هرآنچه که برای دستیابی به زندگی بهتر و رسیدن به موفقیت واقعی نیاز دارید رو درون این کتاب ذکر کرده.

استفن ریچاردز کاوی در کتاب هفت عادت مردمان موثر به شما نشون میده که اگه تلاش کنید و دروازه‌ی تغییر افکار و ذهنتون رو باز کنید و طبق قوانین نوشته شده‌ی در این کتاب پیش برید، به راحتی می‌تونید یک رشدی تکاملی داشه باشید.

دانلود نسخه صوتی کتاب هفت عادت مردمان موثر

شما چه کتاب دیگه ای پیشنهاد میکنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *